Jóga ve vzduchu - Vysoké sítě

  • Neboli Jóga ve vzduchu Acrobatic, je cvičební systém založený na principu jógy a tance, ale najdete zde i prvky gymnastické a akrobatické jógy. Lekce probíhají na zemi i ve vzduchu a cvičí se pomocí speciálního závěsu, který se nazývá hammock.
  • Cílem cvičení je zlepšení fyzické kondice, flexibility a pohyblivosti. Díky cvičení krásně posílíte svaly a také spálíte nějaké ty kalorie v boji s přebytečnými kily. Díky speciálnímu šátku (hammock) a pozicích vzhůru nohama ve vzduchu dochází  ke zlepšení metabolismu a podpoře krevního oběhu. S Hankou se u lekcí často i lehce zadýcháte a zlepšíte svoji kondici.
  • Není to však extrémně náročné a proto při cvičení můžete nechat odpočinout hlavu od starostí a vytvořit si dobrý pocit ze zvládnutých pozicí ve vzduchu.

Jóga ve vzduchu - Vysoké sítě

Ceník

Skupinové lekce 

  • Lekce se konají každé úterý a čtvrtek od 19:15
  • Na základě domluvy se mohou lekce Jógy ve vzduchu Acrobatic konat i v pátek v 11:30. Dohodnout se dá i na obtížnosti dané lekce
  • Cena je uvedena za hodinovou lekci a pro všechny termíny i obtížnosti je stejná

120Kč

Permanentka - 5 lekcí

  • Nabízíme zakoupení permanentky za zvýhodněnou cenu pro všechny termíny i obtížnosti

500Kč

Co na sebe ?

Doporučujeme uplé sportovní kalhoty pod kolena nebo úplně dlouhé, uplé triko s rukávem a příjemné ponožky. Nevhodná je podprsenka s kosticí. Tílka nedoporučujeme kvůli Vašemu pohodlí, protože při většině pozic si hammock omotáváme různě kolem těla a s tílkem by mohl nepříjemně škrtit. Vzhledem k jemnému a choulostivému materiálu, ze kterého je hammock vyroben a také kvůli Vaší bezpečnosti je nezbytné všechny šperky (náušnice, prstýnky, piercingy, hodinky atd.) sundat nebo je alespoň přelepit, aby nemohlo dojít k roztržení hammocku.

Jóga ve vzduchu - Vysoké sítě

     Fotogalerie skupinových lekcí

Zde můžete vidět, jak to vypadá na lekcích Jógy ve vzduchu na vysokých sítích

Jóga ve vzduchu Acrobatic

 Fotogalerie ze cvičení v Chorvatsku

Dokonce i Jóga ve vzduchu se můžete cvičit v přírodě tak jako SM systém. To už však vyžaduje náročnější podmínky v podobě pevného a stabilního úchytu pro zachycení hammocku.