Jóga ve vzduchu Lymfatic

  • Jóga ve vzduchu Lymfatic, neboli jóga v nízkých sítích, je cvičební systém založený na principu klasického pilates. Speciální sítě (hammocky) umožňují cvičení v pozicích, ve kterých lze dosáhnout 100% zapojení hlubokého stabilizačního systému. Toto cvičení také umocňuje pohyb lymfy v těle díky tlaku šátku na různé partie těla.
  • Cílem cvičení je zlepšení flexibility, relaxace, ale také oživení zmíněné lymfy, která má vliv na naši energii a pružnost.
  • Cvičení probíhá asi 30cm nad zemí, vždy s dotekem nějaké části těla s podložkou na zemi. Tyto lekce jsou vhodné pro začátečníky nebo pro klienty se strachem z pádu ze sítě při cvičení ve vysokých sítích. Nutné nejsou ani žádné předešlé zkušenosti s Jógou ve vzduchu nebo klasickým cvičením pilates.

Jóga ve vzduchu Lymfatic

Ceník

Skupinové lekce

  • Lekce se konají každé pondělí a úterý od 18:00 nebo ve čtvrtek od 16:45 a od 18:00
  • Cena je uvedena za jednu hodinovou lekci

120Kč

Permanentka - 5 lekcí

  • Nabízíme zakoupení permanentky za zvýhodněnou cenu

500Kč

Co na sebe ?

Doporučujeme uplé sportovní kalhoty pod kolena nebo úplně dlouhé, uplé triko s rukávem a příjemné ponožky. Nevhodná je podprsenka s kosticí. Tílka nedoporučujeme kvůli Vašemu pohodlí, protože při většině pozic si hammock omotáváme různě kolem těla a s tílkem by mohl nepříjemně škrtit. Vzhledem k jemnému a choulostivému materiálu, ze kterého je hammock vyroben a také kvůli Vaší bezpečnosti je nezbytné všechny šperky (náušnice, prstýnky, piercingy, hodinky atd.) sundat nebo je alespoň přelepit, aby nemohlo dojít k roztržení hammocku.

Jóga ve vzduchu Lymfatic

 Fotogalerie skupinových lekcí

Zde můžete vidět, jak to vypadá na lekcích Jóga ve vzduchu Lymfatic.