Certifikáty

Na sliderech níže můžete vidět, že svoje tělo svěřujete do rukou profesionálky, která se i přes 20 letou praxi stále vzdělává, aby naše Středisko pohybu a zdraví mohlo nabídnout ty nejúčinnější techniky k řešení Vašeho problému.

SM systém - certifikáty

SM systém je rehabilitační metoda, kterou vyvíjí doktor Smíšek už téměř 40 let. Účast na několika seminářích vedených právě doktorem Smíškem byly zdrojem mnoha cenných informací a praktických rad.


Jóga ve vzduchu - certifikáty

Zde můžete vidět několik certifikátů týkajících se Jógy ve vzduchu. S hrdostí také můžeme oznámit, že Hanka dokonce Jógu ve vzduchu Lymfatic vymyslela, zkompletovala mnoho cviků a sestav a následně svůj patent rozšířila dále.

Masáže - certifikáty

Od začátku své kariéry se Středisko pohybu a zdraví zabývá také masážemi. Díky několika kurzům a velice podrobných znalostech o lidském těle u nás vždy najdete úlevu od bolesti, zjištění a řešení jejich příčiny a nebo dostanete cenné rady jak nejlépe postupovat s Vašim konkrétním problémem dále.

Ostatní certifikáty

Veškerá cvičení jsou propojena, některá více a některá méně. Zde můžete vidět další výsledky absolvovaných kurzů, na kterých Hanka získala cenné informace a praktické rady, díky kterým Vám dnes již vždy pomůže s Vašim problémem a nebo Vám poradí jak postupovat dále.