Koronavirus - informace

OTEVÍRÁME! 😍

Od pondělí 17.5. 2021 se naše středisko opět otevře! Bude možné navštěvovat individuální i skupinové lekce dle rozvrhu v souladu s epidemiologickými opatřeními. Je nutné se předem objednat, abychom mohli dodržovat povolenou kapacitu. 

Těšíme se na vás! ❤️

  • Aktualizováno 16.5. 2021

Milí klienti, ❤️

na základě přechodu do pátého stupně PES máme i my, od 27.12. ZAVŘENO.

Doufáme, že i přesto budete cvičit alespoň doma a udržovat své zdraví v dobré kondici 🏋️. Jako pomůcku ke cvičení můžete shlédnout naše youtube videa 🏋️ , která naleznete zde: https://www.youtube.com/channel/UCrlJfN0BcW8qKPpYBt-GdqA

Určitě vás namotivují! 🤸‍♂️🤸‍♂️

Těšíme se, až se vše opět vrátí do provozu a budeme moci cvičit společně!  ❤️

  • Aktualizováno 27. 12. 2020

Milí klienti a přátelé💕,

na základě přechodu systému PES do 4. stupně se od PÁTKU 18.12. 2020 nekonají skupinové lekce. 🤸‍♂️🤸‍♀️

Doufáme, že se po Novém roce opět uvidíme ve zdraví! 🎆💖 

  • Aktualizováno 18.12.2020

Milí klienti!❤️

od čtvrtka 3.12. bude možné znovu navštěvovat individuální i skupinové lekce dle rozvrhu, kromě víkendů. Je nutné se předem objednat, abychom mohli dodržovat kapacitu maximálně 9 lidí.🤸‍♂️

Doufáme, že se na nás těšíte tak, jako my na vás! 😍

  • Aktualizováno 30.11.2020

Naši milí klienti, oznamujeme vám, že od 9.10. 2020 po dobu nouzového stavu nebudou probíhat všechny skupinové lekce. Zatím cvičte doma a posilujte tak svou imunitu! Jako příklad Vám můžou sloužit naše youtube videa, ke kterým se možná brzy přidají i nové. Odkaz na youtube najdete tady.


Doufáme, že se vše brzy vrátí do běžného provozu a těšíme se na vás! ❤️

  • Aktualizováno 9.10. 2020

Vážení klienti, s radostí vám oznamujeme, že od 27.4. 2020 znovu otevíráme naši provozovnu Středisko pohybu a zdraví, byť zatím jen v úsporném režimu. 

V rozvrhu, na našich stránkách https://www.strediskopohybuazdravi.cz/koronavirus-informace/ najdete, v jakých dnech a časech budou probíhat naše jednotlivé cvičební lekce. 

Individuální i skupinové lekce budou probíhat dle nastavených hygienických opatření. Tímto všechny klienty prosíme o nošení roušek (jedna rouška na cvičení, a druhá na cestu domů) a na lekce choďte již v cvičebním úboru. Na lekce SM systém vás také prosíme o vlastní lana a na všechny ostatní lekce i vlastní podložku. Tyto opatření jsou samozřejmě v závislosti na zpřísněná hygienická opatření.

Dle nastavených nařízení nebude k dispozici šatna ani sprcha. Při příchodu do cvičební místnosti bude k dispozici desinfekce, v případě, že nebudete mít vlastní rukavice, poskytneme vám je.

Tímto žádáme všechny klienty, aby se na jednotlivé lekce hlásili pouze ti, kteří se těší plnému zdraví. Zapůjčené cvičební pomůcky budou po každé lekci desinfikovány. Na skupinových lekcích budeme cvičit v minimálních dvoumetrových rozestupech. 

Spolu to zvládneme ! Těším se na vás, Hanka.

  • Aktualizováno 26.4.2020

Milí klienti, vzhledem k situaci zůstává provozovna Střediska pohybu a zdraví na ulici Františka Hrubína uzavřena a vypadá to, že ještě nějakou dobu zavřená bude.

Od 20.3.2020 jsem dočasně nastoupila jako Všeobecná zdravotní sestra a proto nebudu mít tolik času na odpovídání na vaše dotazy ohledně cvičení.

Rozhodla jsem se tedy, že pro všechny z vás, kteří cvičí SM systém, natočím ukázková videa, kde vysvětlím základní i pokročilé cviky. Můžete si tak každý den několik minut zacvičit, protáhnout své tělo a hlavně uvolnit ztuhlá záda.

Videa naleznete na nově založeném Youtube kanálu Střediska pohybu a zdraví a můžete je použít například jako průvodce pro vaše domácí lekce.

👇👇  Mrkněte na videa na odkazu  👇👇

Také vám chci oznámit, že jakmile se situace zlepší, Středisko pohybu a zdraví obnovím a s radostí s vámi opět budu pracovat na vašich zdravotních problémech.

Přeji vám hodně zdraví a pozitivní energie a budu se na vás těšit.

  • Aktualizováno 21.3.2020


Vážení klienti, vzhledem k situaci, se kterou jsme všichni obeznámeni, vám oznamujeme, že počínaje dnešním dnem (14.3.2020) uzavíráme dočasně provozovnu Střediska pohybu a zdraví na ulici Františka Hrubína a rušíme tak dočasně všechny skupinové i individuální lekce.

Vyzýváme všechny, abychom byli trpělivý a ohleduplní vůči ostatním. Zacvičte si doma a udržujte své tělo v kondici, posílíte tak imunitu a odpočinete si i po psychické stránce. Dodržování preventivních hygienických opatření je samozřejmostí vždy, obzvláště pak v nynější situaci. 

Pokud budete potřebovat poradit s nějakými cviky, které vám dělají problémy, natočte video a pošlete ho do zpráv na Facebookové stránce nebo zavolejte na telefonní číslo 739 471 734. Rádi vám poradíme co nejdříve.

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se, až se znovu potkáme na našich společných lekcích.

  • Aktualizováno 14.3.2020